HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 

    1993 yılında DENİZLER İNŞAAT SANAYİ GIDA LTD.  ŞTİ. ünvanını alarak İnşaat ve Gıda alanında hizmet vermeye başlayan şirketimiz; 2019 yılında ERMAN TEKNİK YAPI olarak Elektik, Sıhhı Tesisat ve Doğalgaz alanında işler alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

    Deneyimli ve donanımlı işgücümüz, güçlü altyapımız, üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla tamamladığımız birçok proje; teslim sonrası teknik servis ekiplerimizle desteklenmektedir.

 

    ERMAN TEKNİK YAPI’nin odaklandığı iş alanlarının başında endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, havalimanları, gökdelenler ve kültür merkezlerine yönelik elektrik/tesisat hizmetleri gelmektedir.

 

    Toplu konutlar, sağlık ve eğitim tesisleri ile modern yönetim binaları da bu çerçevede şirketimizin uzmanlığının sergilendiği projelerdir.

 

Vizyonumuz

 

 “Var olan değerleri kullanarak geleceği inşa etmek.”

 

    Sunduğumuz hizmetlerle sektörün lider şirketlerden birisi olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetine ve beklentilerine her daim öncelik tanıyarak uygun fiyatlandırmalar ile en iyi verimi sağlamaya çalışarak yatırımcıların maksimum kâr etmesini sağlamaya çalışmaktayız.

 

Misyonumuz

 

    Faaliyet alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip kaliteli ve standartlara uygun ürünler ile çözümler üreten, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak. Sektörde elektrik proje, Sıhhı Tesisat ve Doğalgaz işlerini başarı ile tamamlayıp, işverenlerimize sorunsuz ve örnek olabilecek projeler teslim etmektir.

 

 Müşterilerimiz İçin

    Güvenliğin, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları oluşturmak. Oluşturulan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

 

 Çalışanlarımız İçin

    Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

 

 İş ortaklarımız için

    Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

 

Hedeflerimiz

 

    Üstlendiğimiz projeleri müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirmek için, en yeni ve en uygun araç ve gerekleri kullanmak. En zor projelerde, en son geliştirilmiş teknolojilerle çalışmak. Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek. Hizmetlerimize farklılaşmak ve rekabet edebilirliliğimizi arttırmak için yenilikleri kullanmak.

 

ERMAN TEKNİK YAPI

Kazımkarabekir Mah. Battal Gazi Cad. No:115 / C DARICA / KOCAELİ

Telefon :

+90 543 623 49 50

EMAIL

iletisim@ermanteknikyapi.com